Το Σωματείο Επαγγελματιών Ξεναγών Κρήτης και Σαντορίνης καλεί τα μέλη του σε Εκλογοαπολογιστική Γενική Συνέλευση και εκλογή Εφορευτικής Επιτροπής, που θα πραγματοποιηθεί στις 17 Οκτωβρίου 2021, ώρα 18:30 στο Εργατικό Κέντρο Ηρακλείου.
Σε περίπτωση μη ύπαρξης απαρτίας, η Γενική Συνέλευση θα επαναληφθεί την Τρίτη 19 Οκτωβρίου 2021, την ίδια ώρα 18:30 και στον ίδιο χώρο.
Γενική Συνέλευση Ξεναγών Κρήτης και Σαντορίνης
![](https://i0.wp.com/cretanbusiness.gr/wp-content/uploads/2021/10/Σωματείο-Ξεναγών-Κρήτης-Σαντορίνης.jpg?resize=400%2C250&ssl=1)