Την Τρίτη 14 Σεπτεμβρίου 2021 και ώρα 21.00 παρουσιάζεται η μουσικοθεατρική βραδιά με τίτλο «Σαν παλιό σινεμά», στο Κηποθέατρο «Νίκος Καζαντζάκης» στο Ηράκλειο, με αγαπημένα τραγούδια του ελληνικού κινηματογράφου και θεατρικά αποσπάσματα από κωμωδίες της εποχής, με δωρεάν είσοδο.
Συμμετέχουν η χορωδία και η θεατρική ομάδα του συλλόγου. Την επιμέλεια του προγράμματος και την διεύθυνση της χορωδίας έχει η Αργυρώ Ρέππα, ενώ υπεύθυνος για την σκηνοθεσία των θεατρικών είναι ο Δομίνικος Ταβερναράκης. Η γενική επιμέλεια της παράστασης ανήκει στην Μαρία Τριτσάρη και στον Λευτέρη Κουγιουμουτζή.
Η εκδήλωση πραγματοποιείται με τη συνδιοργάνωση της Περιφέρειας Κρήτης και θα εφαρμοστούν όλα τα προβλεπόμενα μέτρα πρόληψης κατά της διασποράς του κορωνοϊού COVID-19.
Σαν παλιό σινεμά
![](https://i0.wp.com/cretanbusiness.gr/wp-content/uploads/2021/09/ΣΑΝ-ΠΑΛΙΟ-ΣΙΝΕΜΑ.jpg?resize=400%2C250&ssl=1)