Από τη Διεύθυνση Μεταφορών και Επικοινωνιών της Περιφερειακής Ενότητας Ηρακλείου ανακοινώνεται ότι, οι εξετάσεις Δ’ Περιόδου 2022, για την απόκτηση Πιστοποιητικού Επαγγελματικής Επάρκειας (Π.Ε.Ε.) Εθνικών & Διεθνών Μεταφορέων Επιβατών ή Εμπορευμάτων, θα διενεργηθούν στις 16 Δεκεμβρίου 2022 σε αίθουσα της Υπηρεσίας που βρίσκεται στην οδό Αρχ. Μακαρίου 17 και Σοφοκλή Βενιζέλου.
Οι ενδιαφερόμενοι πρέπει να υποβάλλουν τα σχετικά δικαιολογητικά στη Διεύθυνση Μεταφορών & Επικοινωνιών της Περιφερειακής Ενότητας Ηρακλείου μέχρι 09/12/2022
Περισσότερες πληροφορίες στο τηλέφωνο 2813410531, 2813410530 (κυρίες Ζαβαλίδου και Κυριακάκη).
Εξετάσεις υποψηφίων οδικών μεταφορέων
![](https://i0.wp.com/cretanbusiness.gr/wp-content/uploads/2020/03/ΕΔΧ.jpg?resize=400%2C250&ssl=1)