Η κυρία Μαρία Πιτσικάκη είναι η νέα Πρόεδρος του Σοροπτιμιστικού Ομίλου Ηρακλείου «Αρετούσα» για την επόμενη διετία 2023-2024.
Η απερχόμενη Πρόεδρος κυρία Ελένη Μπρεδάκη-Μαρινέλλη παρέδωσε τη σκυτάλη στο νέο Διοικητικό Συμβούλιο με Πρόεδρο την κυρία Μαρία Πιτσικάκη, στην εκδήλωση κοπής της πρωτοχρονιάτικης πίτας.
Η κυρία Μαρία Πιτσικάκη δήλωσε: «Ευχαριστώ πολύ τα μέλη του Σοροπτιμιστικού Ομίλου Ηρακλείου «Αρετούσα» που με τίμησαν με την ψήφο τους και με εξέλεξαν πρόεδρο του Ομίλου. Υπόσχομαι για το καλύτερο.»
Νέα Πρόεδρος η Μαρία Πιτσικάκη
![](https://i0.wp.com/cretanbusiness.gr/wp-content/uploads/2023/01/ΠΙΤΣΙΚΑΚΗ-ΜΑΡΙΑ-ΕΚΔΗΛΩΣΗ-ΠΡΟΕΔΡΟΣ.jpg?resize=400%2C250&ssl=1)